S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies, vďaka ktorým vám môžeme poskytovať individuálne informácie o našich výrobkoch pre marketingové účely. Kliknutím na tlačidlo „Potvrdiť“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v nastavení vášho prehliadača.

Viete aké symboly nosíte?

28.10.2017

Viete aké symboly nosíte?

Keďže vyrábame náramky so symbolickými príveskami, často sa nás ľudia pýtajú, ktorý symbol má aký význam.

Mnohí však vyberajú len na základe dojmu, čo sa im páči a možno aj kvôli ich vlastnej interpretácii niektorých príveskov a na základe spomienok či zážitkov, ktoré im pripomínajú.

 

Ak vás však zaujíma, čo znamenajú prívesky, ktoré nosíte, prípadne by ste ich rady nosili, ale neviete si vybrať, napísali sme pre vás ich krátky výklad, ktorý nájdete na obrázku pod článkom aj s vyobrazením príveskov na náramkoch. Nazvali sme ich Malé symboly s veľkým významom, keďže pre svojho nositeľa môžu znamenať veľa, môžu mu dodávať silu, ktorú potrebuje či pripomínať životné situácie a hodnoty, na ktoré by nemal zabúdať. Na úvod sme popísali symboly, ktoré sa u nás najčastejšie vyskytujú a sú najžiadanejšie - kríž, vták, slon, jin-jang, kľúč, čínsky uzol, rybka, anjelik, korytnačka, kôň, štvorlístok a podkova. V ponuke však máme aj rôzne iné, ku ktorým onedlho tiež uvedieme výklad ich významu. Náramky zo saténových šnúrok v rôznych farebných prevedeniach sú však aj pekným doplnkom ku každodennému outfitu.

 

Ak vás naše náramky zaujali, môžte si ich zakúpiť v našom e-shope.

 

Aké symboly nosíte vy a čo pre vás znamenajú?

Význam symbolov

NDZjN