S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies, vďaka ktorým vám môžeme poskytovať individuálne informácie o našich výrobkoch pre marketingové účely. Kliknutím na tlačidlo „Potvrdiť“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v nastavení vášho prehliadača.

Kúsok prírody na krku

21.11.2016

Kúsok prírody na krku

Určite ste sa v už našom e-shope stretli s kvetmi zalievanými v živici. Tentokrát sme však chceli priniesť niečo nové a posunúť živicovú tvorbu ďalej.

Keďže šperky s prírodninami nám prirástli k srdcu, základ zostal. K živicovým príveskom s kvetmi však pribudol ďalší materiál - drevo. Kvietky zaliate v drevenom ráme pôsobia ako drobný obraz, ktorým sa môže ozdobiť každá žena a v šperkovnici môže mať uloženú celú drobnú galériu :). Tento typ šperku je jedinečný, podobné sme nevideli ani u iných výrobcov a veríme, že to tak zostane. Keďže milujeme tvorbu šperkov, máme stále nové nápady a snažíme sa vám prinášať to, čo inde nenájdete. Tak, ako má každý náš použitý kvet inú štruktúru, tak je výnimočný aj každý jeden takýto šperk.

Čo sa týka techniky, toto je typ šperku, na ktorý nenájdete návody na internete. Keďže nevieme o tom, že by niekto takéto šperky vyrábal, nemôže byť dostupný ani postup ich výroby. Preto sme si techniku a pracovný postup museli opäť vymyslieť samé. Vyskúšali sme niekoľko možných alternatív, kým sme dospeli k vhodnému postupu, ale ten si necháme pre seba ako výrobné tajomstvo :). 

Handmade živicový prívesok s kvetom v ráme

Handmade živicový prívesok s fialovým kvetom v ráme

Handmade živicový prívesok so sirôtkou v ráme

Handmade živicový prívesok s oranžovým kvetom v ráme

Handmade živicový prívesok s levanduľou v ráme

Handmade živicový prívesok s hortenziou v ráme

Handmade živicový prívesok so sedmokráskou v ráme

Handmade živicové prívesky s kvetmi

Budeme sa tešiť, ak si z týchto šperkov vyberiete :).

NjRmYz