S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies, vďaka ktorým vám môžeme poskytovať individuálne informácie o našich výrobkoch pre marketingové účely. Kliknutím na tlačidlo „Potvrdiť“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v nastavení vášho prehliadača.

Nová kolekcia prírodných živicových šperkov

06.03.2020

Nová kolekcia prírodných živicových šperkov

Veľkú popularitu momentálne zažívajú machové obrazy. Ja som sa odhodlala tiež jeden pre seba vyrobiť a už mi zdobí stenu spálne.

Zo zvyšného machu som sa rozhodla vyrobiť šperky, ktoré v sebe ukrývajú kúsok prírody. S týmito šperkami môžete mať časť lesa stále pri sebe. Tento "mach" je vlastne stabilizovaný islandský lišajník, čo znamená, že bude vyzerať ako živý celé roky bez polievania alebo inej starostlivosti. Keďže je však jemný a na šperku by sa bez ošetrenia ľahko potrhal, zaliala som ho živicou.

Použila som bioživicu, ktorá je šetrnejšia k prírode. Napichovacie náušničky neobsahujú žiadne kovové komponenty a sú preto vhodné aj pre alergikov. Prívesky sú zas doplnené chirurgickou oceľou, ak vám však bižutéria dráždi uši a viac sa vám páčia visiace náušnice, vieme vymeniť háčiky za oceľ aj na nich. 

Budem rada, ak sa vám tieto pozitívne zelené novinky budú páčiť.

zelený machový prívesok

zelený machový prívesokzelené náušnice s machom

zelené machové náušnice

antialergické napichovacie náušnice

machové napichovacie náušnice

machový prívesok

machové náušnice

ODllMGQ