S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies, vďaka ktorým vám môžeme poskytovať individuálne informácie o našich výrobkoch pre marketingové účely. Kliknutím na tlačidlo „Potvrdiť“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v nastavení vášho prehliadača.

Živicové šperky so živými kvetmi a prírodninami

02.11.2016

Živicové šperky so živými kvetmi a prírodninami

Našli sme spôsob ako uchovať kvety, mušličky a iné prírodniny naveky. Takéto náušnice, prívesky či náramky určite potešia každú milovníčku prírody, mora a letných dovoleniek. Sú jedinečné rovnako ako každý kvet, ktorý sa zrodí. Prírodniny a kvietky do šperkov zbierame a sušíme po celý rok, aby sme vám mohli prinášať originálne šperky.

Náušnice aj prívesky sú doplnené postriebrenými kovovými komponentami bez obsahu niklu. Na náušniciach je možné háčiky vymeniť za chirurgickú oceľ či striebro, ak by niektorá z vás bola alergická na bižutérne kovy.

Nájdete ich všetky v našom eshope.

Živicový prívesok so živými kvetmi

Živicový náramok so živými fialovými kvetmi

Živicový náramok so živými žltými kvetmi

Živicový náramok so živými sedmokráskami

Živicový prívesok so živým kvetom

Živicové náušnice so živými sedmokráskami

Živicový prívesok so živými kvetmi

Živicové náušnice so šiškami

Živicový prívesok s morskými mušľami

Živicový prívesok s morskou mušľou

Živicový prívesok fľaška s morskými mušľami

Živicový prívesok s morskými mušľami

ZDk2YzFkYj